Új hozzászólás Aktív témák

  • p a s s e r

    őstag

    válasz AuraSync #229 üzenetére

    az az igazság, hogy ha évente végigviszek egy játékot, akkor sokat mondtam... alapvető az ilyen "arcade" játékoknál, ennél meg pláne, eléggé arcba tol mindent és mindig arra kell gondolni, hogy ami nem megy tök könnyen, azt valahogy máshogy kell... tényleg itt már száz méterről látszanak a guide-ok, nyilak, iránymutatók a falakon (térképen is látszik, melyik állat hol (lol) legendás), ugyanakkor loot cucc gyanúsan sok van... azt akarják a készítők, hogy sokan élményjátszanak vele, érezzük magukat rambónak, vagy ninjának, kinek mi, de legyen sikerélményük és vegyék meg minél többen... ezért baromi könnyű és szájbarágós szvsz, mindenképpen továbbtol a játék, akár minimál loottal is, de nem is érdemes benne az fc1 realisztikusságát keresni (én is visszasírom)... az meg, hogy öltözködős, hát no comment, lehetne ezt ezerszer jobban is (pl. 3-ban szerintem jó volt), de e a vonal manapság majd mindent átsző...

    amúgy mára takarítottam ki az egész térképet, foglaltam el mindent, lőttem szét minden plakátot, stb. dolgok és az eddig 20%-on álló sztori csak most folytatódik... 3-óta ez a menet jön be a legjobban... meg ez gerillás megoldás is... :)

    [ Szerkesztve ]

    beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

Új hozzászólás Aktív témák