Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hun Mallior

    tag

    Nah végre Nekem is megvan. Már a 3-at elég régen végigtoltam...kétszer :) Most meg sikerült nehezen összehozni steamen ezt is az összes dlc-kel. Még killódók, hogy el is induljon normálisan csak a buta steam nem jót tölt: volt itt másnak is olyan problémája, hogy az itthoni verziónál a steam letölti két mappába(fallout new vegas, meg fallout new vegas enplczru) és indításkor hibaüzi, hogy most nem elérhető? :D
    =This game is currently unavailable, please try again at another time= <-- ezt, hogy pontos legyek...
    Feltűnt, hogy a enplczru mappában nincs launcher, és a másik mappából az angol launchert áttáve, steamben indítva azt írja hogy telepíteni kell a játékot :((
    1.szóval leszedtem a polski verziót :D (mer mér ne)
    2. elmentettem az egészet máshova(mivel feltűnt, hogy itt minden a enplczru mappában van:) )
    3. vissza leszedtem steammel az angolt
    4. sima fallout mappa tartalma át az enplczru-s mappába(így egy helyen van minden)
    5. polski launchert betettem az enplczru mappába (felülír régit)
    6. tááádááááám és működik...igaz vicces lengyel szöveges az inditó, de játékban minden angol :)
    (7-majd ha lesz időm megnézem ezt a béta magyarítást amit decemberben raktak ki a honosítóknál, hogy hogy lehet életre bírni, meg steam achivementek nem szálnak el a magyarítástól?)
    Remélem amit írtam jó megoldás mert mást nem találtam, ha valakinek volt ilyen gondja így megtudja oldani, vagy ha valaki tud jobbat írjon :)

    ui: dlc-knél egyedül ez a FalloutNV_lang.esp nem tiszta, kell ez neki?
    egyenlőre vanilla gamet mennék nem nexus-ozok most:) vagy van valami kötelező mod? :D
    Ha valaki tud steames megoldást erre hogy miként lehet telepíteni úgy hogy fusson....pls ne tartsa vissza (game cache ellenőrzés, steam reinstall, gép reinstall, ne, csak ne...azok kilőve) (irtam, hogy steam a buta mert két mappába pakol egy 2gb-s meg egy 7,5gb-s mappába)
    Sry, hogy ien sokat írtam :))

    [ Szerkesztve ]

    ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

Új hozzászólás Aktív témák