Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prolad

    őstag

    válasz Ryder62 #823 üzenetére

    Achikkal sose foglalkoztam, egy rendes végigjátszás során (főleg ha a DLCk is megvannak) a nagyrésze úgyis meglenne. Inkább csináltam, ami épp eszembe jutott, pl összes skill 100asra kimaxolása, pacifist, 1 millió bottlecap, most meg hogy milyen gyorsan lehet végigvinni. Sok újat már nem tud mutatni a játék, de azért gyakran előveszem.

    Az intelligencia, karizma lopakodás amúgy is javasoltak egy karakternél, rengeteg helyzetből ki lehet beszélni magad 50 speech checket hamar össze lehet szedni. A zsebtolvajlás szinzén nem nehéz, kb 60-70ea sneak felett már mintha kezdene láthatatlan lenni a a karakter, 100nál már sokszor szemből és közvetlen közelről lehet lopni vagy sneak attackot csinálni.
    A terminálos megint csak elsőre tűnik nehéznek, mert van bőven terminál (pl Vaultokban) csak nem mindig szem előtt.

    Végigjátszánál mind a 4 elég hasonló a fő szálon, NCR, Yes man, House a mellékküldetéseknél is. Legion végigjátszás elég limitált tud lenni, ha tényleg abban a szemléletben játszol, mert inkább az NCR segítésére vannak kihegyezve a mellékszálak, aLegion oldalra már nem sok idő maradt a fejlesztésnél és sok kinden kikerült. Plusz a Fortnál a töltési pontok nálam hajlamosak fagyni, le kell mindig adni a fegyvereket (oda a butzon mapping) éa a companiont kint kell hagyni a sátor előtt, persze utána mindig ott felejtem.

Új hozzászólás Aktív témák