Új hozzászólás Aktív témák

  • Ryder62

    őstag

    válasz Klikodesh #645 üzenetére

    Hát ennek nagyon nem örülök. Hogy miért? Mert a new vegas nagyon elb@szott lett. Olyan félkész szagú. A játék térképe giga lol. Unalmas, egysíkú, semmi felfedezni való, üres stb. De ami volt még az is bénán volt kidolgozva. A játék vége felé még ellenfelek sem voltak igazán. Jah és mikor lvl 40-en egy mini radscorpion jött felém majdnem elsírtam magam. Hogy nincsenek erős ellenfelek így lvl 25 felé félisten a karakter. A másik dolog a hangok. Néha azért haltam meg mert nem vettem észre hogy lőnek rám. Szó szerint. Oldalról tüzeltek rám. A karakter nem jajgat, a lézer fegyvernek meg hol volt hangja hol nem volt. Akkor pont nem. Max a csíkokat látom a képernyőn de hát ahhoz arra kellene nézni. Aztán ott vannak a bugok. Az meg már epic hogy 2011-ben ez a játék csontra lefagy. Nem egyszer, nem kétszer hanem vagy százszor egy végigjátszás alatt. Természetesen a patchek rontottak mint javítottak volna. A kezdeti indulást már meg sem említem mikor 15 fpssel futott a játék, eltolódtak a hangok stb Játszhatatlan volt és csak a d3d9.dll segített.

    Úgyhogy hajra Obsi csináljatok még egy szart amit majd a moderreknek kell összetákolni.

    UI: Ne értsetek félre imádom a new vegast de szigorúan modokkal amik kitöltik és fixálják a hiányzó darabkákat. (Random encounters, Vurt's WFO stb) De néha napján nagyon fel tud húzni mikor abból áll a játék hogy: Játék indít, félóra móka, hupsz egy fagyás, alt+f4, ctrl+alt+del stb not working, gép reset, játék indít, 10 perc gém, és megint egy fagyás, asztal csapkodás stb. Higyétek el így játszani kezdetektől fogva nem szórakoztató. :U

    UI 2: Szígorúan magán vélemény, All rights reserved etc etc :)

Új hozzászólás Aktív témák