Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Visormail #135 üzenetére

    Mindenkinek ajánlom a mysterius strangert, nem csak poén de a leghatékonyabb perkem is eddig, eléggé sűrűn megjelenik és rohadt jól lő. Először gondolkoztam hogy ezt válasszam e mert hogy "csak" egy 44es magnum pisztolya van, mondom a franc tudja az mennyire sebez.
    Hát kiderült hogy 10x többet ér mint én. Elmentem megnézni a deathclawokat hogy hátha már menni fog, nagy keményen a brand new megjavított minigun-ommal nekiálltam egy young deathclawnak aztán rájöttem hogy olyan kevés vagyok ellenük még mindig mint a harmat, annyit fog rajta bármelyik fegyverem mintha borsóval lőném. Mysterius stranger amikor megjelenik az meg úgy agyonlövi mint a kutyát, nem sokat láttam belőle 1shot 1deathclaw. Meg van az egyik repülő bogár nem tudom a nevét abba is pumpálni kell az ólmot, ez meg olyat belerúgott hogy besz@rt a bogár, tök megalázó :DDD
    Ráadásul nem csak hogy jól sebez hanem mindig jó helyen is jelenik meg, pl egy ürge jó magasról lövöldözött rám én 30%os célzással tudtam csak fellőni oda, a stranger meg nem én mellettem jelent meg, hanem ő mellette fent (a hullámvasút sínjén) és hátulról fejbelőtte és vége a csatának. Nagyon bejövős az ürge, és nagyon poénos a kinézete miatt.

    Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

Új hozzászólás Aktív témák