Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonElvis

    tag

    Sziasztok, egy kis segítségre lenne szükségem.
    Lámpafüzérnél vagyok elakadva, ahol MC Ready a kissrác nem akar beengedni a városba, erősen mungózik, mert nagydarab vagyok.
    Próbáltam poszt apokaliptikus ruhában is bemenni, de úgy sem engedett be. Próbálkoztam azzal, hogy a környéken legyilkoltam pár szupermutánst és robotot, de úgy sem ment. Hogyan lehet ezt a helyzetet megoldani? Vagy teljesen karma függő? Mert a szimulátorban történtek (aho la fatert kell kiszabadítani) erősen lerontották azt.
    Valakinek valami tipp esetleg?

    Ami nem számít, az nem érdekel

  • DonElvis

    tag

    válasz katt777 #1067 üzenetére

    Szia Katt, köszi a választ.

    Ez a hercegnő dolog valahogyan nagyon nincs meg nekem.
    A világ túl feléről gyalogoltam a McReady sráchoz, mert a nyíl erre mutatott.
    A tudós csaj csoportját (Lee 'aszem) kisértem egy bázisra a csatornarendszeren át, és a bázison kaptam ezt a feladatot egy piros ruhás öregembertől.
    Ahogy látom, valamit nagyon kihagytam.
    Mindegy úgy néz ki, akkor két megoldás marad, az egyik hogy a fater kiszabadításától újratábla, a másik meg az hogy alkalmazok valamiféle cheat-et (mivel konzolban kell művelni, féltételezem, hogy a TLC egy kis "segítséget" jelent).
    Nem szokásom ilyenekkel élni, de kifejtenéd, hogy hogyan kell működtetni?
    Gyerekeket kiirtva? Ha a McReady részre gondolsz, ott amint hozzám szól, elrakódik autómatikusan a fegyver.
    Ajjajj, nagyon elkeveredtem szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Ami nem számít, az nem érdekel

  • DonElvis

    tag

    válasz katt777 #1070 üzenetére

    Katt, Kisho, Nowan,

    Végülis elemntem kicsit lőszert pazarolni, így emelkedett a szintem. Megatonban fitzettem pár kupakot annak az emberkének, aki a bomba mellett szónokol, és így igen magas lett a karmám. Szintlépés után kicsit feljebb tornásztam a beszélőképességem, plusz bejelöltem plusz képességként a children heart-ot, és így beengedett McReady.
    Ugyanúgy a kissrác engedett tovább engem Vault 87-hez, ő nyitotta ki az ajtót.
    Köszönöm a tippeiteket!

    Tegnap este végigjátszottam a játékot, kicsit pihentetem, azután elkezdem előlről, mert rengeteg dolog nem volt meg nekem. Lehet hogy azért, mert az FPS-ekhez voltam szokva, ahol csak arra kelelt ügyelni, hogy jó helyen legyen a célkereszt :). Az előző részekkel nem játszottam, az Obivilionnal sem, így nincsen viszonyítási alapom, de azt tudom, hogy hosszú idő után ez a játék lett a No1 nálam (a farcry első része óta).

    Egyetlenegy negatívum talán: Amikor már megvoltak az űber fegyverek akkor már éreztem hogy lassan vége... és úgy is lett.

    Jó játékot mindenkinek!

    Ami nem számít, az nem érdekel

Új hozzászólás Aktív témák