Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz eniak #2746 üzenetére

    A szeméttelep sarkában van, kilátszik a feje. Kapcsolj lámpát, hátha úgy meglesz! :P ;) De ha odamész, úgyis megjelenik az [X] a használatba vételhez.

    $p@rr0w: Attól függ, mennyire erős az idegrendszered. :DDD ;] A végére vagy acélsodrony idegzetű leszel, vagy ingyen ápolnak majd életed végéig egy kellemes, párnázott helyen, és nem kell többé aggódnod gazdasági válság, meg hasonló zavaró tényezők miatt... :U

    Megvan az összes bólogató figura, kivéve a Raven Rockost (az csak a végén lesz), meg a WKML buildingben állítólag ott levőt. Ezt tényleg megmutathatná már valaki. Mondjuk az elolvasott kb. 90 könyv, meg a figurák sem jelentenek sokat a birtoklásukon kívül, mert már 2 szint óta 100-on van mindenem (27.-en vagyok most, és a Kvantumos küldin + Pitten kívül már csak a főszál van). Sztem nem is lehet 30 fölé menni, igaz, pár apróbb helyet még nem kerestem fel, pl. a Talon bázist.

    Egyébként szinte kizárólag Gauss puskával nyomom (+Charon, persze), pedig van pár más, meg Assassin-nel, közelre Boomstick (frag), de amúgy az idegen droidfegyver is nagyon jó, főleg, hogy vagy ráragad a célpontra, és ott robban a ragacs, vagy be lehet vele lőni kanyarokba, illetve mandínerezni falakon, ha elbújna valaki. Kár a sok játék-hibáért. De Gaussal fejbe lőni akár egy behemótot (főleg lassítva), és nézni, ahogy hanyatt bukfencezik, vagy a rohadt ferral ghoult elintézni, mert mire felkelne, jól seggbe lehet lőni megint (igen, lövök fekvő mutánsra, ghoulra, skorpióra, nehogy már hagyjam, hogy felkeljem, és ő lőjön engem), az nagyon baró.

    Ma is kidobált pár helyen, eddig mindig megoldotta más út. Ahogy én néztem, akkor van kidobálás, ha olyan módon jut el valahova az ember, ahogy az idióta programozók szerint nem lehet (pl. sziklákon hegyről leugrálva). Hát, ha még lehetne ugrást fejleszteni, mint Oblivionban...

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák