Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    félisten

    válasz lipido #455 üzenetére

    Tehát ha egy 96 cm széles TV el akarsz forgatni majdnem 90 fokkal akkor már egy igencsak nagyon kihúzható konzol kell, úgy kb 50 cm-re. Tehát akkor már nagy lehúzó erő keletkezik amit nem biztos, hogy a 10 cm fal bírni fogja. Általában 35 és 60 cm-ig kihúzhatók a nagyobb fajták. Én most szereltem fel egyet magunknak 6 db tipli-csavar szerelék volt de én 8 párral szereltem és 30 cm tömör téglafalba és így is a függőleges része kifelé dől. Igaz nekem állandóan 50 cm-re van kihúzva a szekrények közt. A válaszfal túl oldalán kell megoldani egy lehetőséget amivel össze lehet kötni a rögzítést átmenő csavarral. Nem tudom mi van a másik oldalon a falnak. Az én fali tartóm is csak maga 15 kg volt. Ha vissza keresel az oldalon megtalálod a linket. 12.8K volt. 65 cm-ig kihúzható. És ez örök életre megmarad több tv kiszolgál és csak kb. a tiedébe kerül a tv-nek.
    Ui: Az enyém is 4World
    Ez kevés: Távolság a faltól: 85-300 mm

    [ Szerkesztve ]

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

  • frovery

    senior tag

    válasz lipido #455 üzenetére

    Közelít a horror árhoz. ;]

    Mint előttem is megírták. 10-es falra elég rizikós egy ilyen kihúzható, forgatható konzolt felrakni.
    pár helyen raktam 10-es válaszfalba, de mindegyik esetben átfúrtam. 8-as menetes szár, nagy alátéttel a másik oldalon, vagy keresztbe egy szélesebb laposvas, amit a furat fesztávjára kifúrod. Villanyboylereket is így szoktam felrakni, ahol vékony a fal, vagy nagyon lyukacsos a tégla.

Új hozzászólás Aktív témák