Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abel-0101

    aktív tag

    válasz macilaci78 #2826 üzenetére

    1Hónappal ezelőtt tettünk fel egy 65ös Braviat, csak ütvefúró volt, (persze fúróra lehetett állítani, szerencsére) azzal a munka nehezét meglehetett csinálni, de amikor rájöttünk, hogy nincs behajtó/akku furó, rá kellett jönni, hogy racsnissal kell betekerni a 8DB 10x40es hatlaposakat a betonfalba, illetve volt olyan is, amikor hely hiány volt, és amikor a konzolt a Tvhez csavartuk metrikussal, 1kéznyi hely volt, az is amiatt, mert kihúzható volt a TV, ottcsak a racsnis játszik.

    "ahol 1-2 méter lesz a távolság"- 42"esnél még oké ez a távolság(már ez is határeset), szemnek nem fog jót tenni, ahogy olvastam nem mostani darab, illetve az FHD csak ráadás.
    (55"/65")-nál 480P 720P, olyan pixeles lesz a TV- ekkora távolságból, mint ha 1945ös képet néznél.(braviaval ugyan ez volt, beltérit nem lehetett vele használni... csak 4-5méterről.

    A fix konzolokban nem vagyok annyira otthon, de láttam ott fix 14-5ks konzolt is, ha már ennyit költenél fixre, inkább tegyél hozzá 1-2ezret és akkor dönthető is lesz, de mondjuk ha nem fogod egyáltalán használni ezt a funkciót, maradj a fix-nél. Dönthetőnél még annyi negatív, hogy amikor dőntöd akkor legyen elég kábel, mert volt olyan, hogy 1.5méteressel kellett megoldani(csatornázást is kellett csinálni), és ha a szerencsétlenje az alap 50mmből kihúzza 500mm-re, akkor csodálkozik hogy kitépi a csatornából, mert spórolta a pénzt 2-3méteresre..

    Szóval ezekre majd figyelj, fentebb is írtam pár dolgot, amire kell figyelni, ennél többet nem lehet már írni..D
    Aztán majd jelezz ide vissza, hogy sikerült e feltenni, illetve hogy melyik konzol mellett döntőttél, meg egy élménybeszámolót is elfogadunk.
    :))

Új hozzászólás Aktív témák