Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Tengri #2823 üzenetére

    Van néhány készlet crova szettem, kis túlzással tetszőleges hosszúságú csavarhúzót össze tudok rakni. :)

    Az 1800 mm szélességet nem akarom teljesen kihasználni, hiszen balról lesz függüny is, ami értelemszerűen nem az ablaknyílásból fogja kitakarni a természetes fényt. Mivel szeretném középen elhelyezni, így a jobb oldalt sem fog koppig a falig érni.
    Jelenleg ezt a 42"-t kb 3,5 méterről nézzük. Az új szoba valamivel kisebb, kb 2,5-3 méter lesz a kanapéról a távolság, így a képernyőmaximalizálás nem cél.
    Illetve az íróasztalnál ülve a TV lesz a PC elsődleges kijelzője, ahol 1-2 méter lesz a távolság attól függően, hogy ülök le az asztalhoz.

    Rufusz-ban nézelődtem, sétatávon belül van, a jelenlegit is ott vettem, de már nem találom.
    Ez az Equip tetszik, bár a max 55" a jövőben lehet, korlát lesz.
    Sunne kb ugyanaz 70"-ig.
    Hama is kellemes, filigrán kerettel rendelkezik, akár a keretben, alatta, felette is lehetnek a kiállások. 56"-ig.
    Manhattan és Rainbow került még a kalapba, de a viszonylag teli alap nem szimpatikus. Mindkettő 70"-ig.
    Van az oldalon pár, ami magasságában állítható, viszont vagy nem dönthetőek, vagy dönthető, forgatható és nem bízok bennük, vagy 100k környékén vannak.

    Abel-0101: bocsánat, hogy összeszedetlen volt, munkában írtam, pár órán keresztül. :D
    És a felhelyezésnél azt is vegyem figyelembe, hogy a TV mellett a laptop sem tart örökké. :K

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák