Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tengri

    senior tag

    válasz macilaci78 #2822 üzenetére

    A Maclean egy jó konzol, DE (!!!) a konzolra való felhelyezésnél az alsó csavarok betekeréséhez hosszú-szárú csavarhúzó, vagy csavarhúzó hosszabbító szükséges (ez szokott fejfájást okozni a felkészületlen vásárlóknak).
    Emiatt az Equip egy picivel jobb konzol, mert a rögzítést és a kiiktatást is "madzagos" megoldással látták el.

    [ Szerkesztve ]

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

  • Tengri

    senior tag

    válasz macilaci78 #2822 üzenetére

    Szia!

    Este volt és fáradság miatt nem teljesen érthetően, illetve logikusan írtam a választ.
    Nos, az általam linkelt konzolok közül vagy bármely általad megfelelőbbnek vélt konzolt is úgy kell felraknod a falra, hogy a jövőben vásárolni tervezet TV-d a nagyobb kijelzőjével (max 75" fér el az általad megadott 1800 mm-es faltávon, de szerintem egy 65"-os egészségesebb felrakása és kényelem szempontjából is) optimálisan középen helyezkedjen el. Olyan magasan legyen már most, hogy egy 65" -os (általam linkelt konzolok ennek a méretnek felelnek meg) TV se legyen takarva a laptop által. És ezt befolyásolja a TV hátulján lévő VESA szabványnak megfelelő rögzítési furatok elhelyezkedése.
    Örülök hogy az LG jó bírja, nekem is az előző Samsungom 9 évig bírta, de ha a leendő nagyobb TV-nél nem szeretnél újra lyukakat fúrni a falra akkor a mostani 42"-os LG-nél kell úgy felraknod a falra, hogy a későbbi készülékkel se legyen probléma a konzol elhelyezésére a falon.
    Az általam linkelt konzolok előnyeiről röviden. Equip: madzagos kiiktatású és rögzítési.
    Maclean: megbízható olcsó
    Hama: Vesa szabványban szinte mindet lefedi (jövőbiztos) Fischer dübeleket mellékel.
    Stell: nagyon masszív árban nagyon jó

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

Új hozzászólás Aktív témák