Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csaba_20_

    őstag

    válasz toM517 #50 üzenetére

    A következő képen elektrolit kifolyások láthatóak, a tied is ehhez hasonló? Bővebben: link

    Ha igen, akkor minden bizonnyal cserére szorul a tied is. A képen látható alaplap átkondizását is én végeztem. Jelenleg arról a gépről írok, amiben az említett alaplap üzemel. Most már stabil, de egy nehezen beazonosítható hibája van.Lehet, hogy a teljes alaplapot át kell kondiznom, bár szerintem ebben az sem segít. A probléma, hogy a sajátgépet iszonyat lassan nyitja meg, fél perces várakozás kell hozzá, utána megint fél perc a meghajtókra történő kattintáskor. Azonban miután beléptem a meghajtó gyökérkönyvtárába, normális sebességgel tudok benne lépkedni. Mindezt csak abban az esetben csinálja, ha két winchester van a primary IDE-re kötve. Emiatt is gondolok még mindig táphibára(nem számítógéptápegység, hanem alaplapi tápfeszültséghiba). De legalább már nem dobál RAM hibákat és fut rajta a 3DMark2001 hiba nélkül.

    Ha neked úgy megfelel az általam elvégzett kondizás, hogy a művelet során azért se vállalok felelősséget, ha utána használhatatlan lesz a lap, akkor megegyezhetünk egy neked is és nekem is elfogadható összegben. Ez ügyben e-mailben keress meg. Egyébként nem tartom valószínűnek, hogy végzetes hibát tudnék elkövetni, de alaplapot csak ilyen feltételek mellett vagyok hajlandó javítani.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák