Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    válasz PazsitZ #856 üzenetére

    Leszedtem feltettem működik :D

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

  • Bandit21

    addikt

    válasz PazsitZ #856 üzenetére

    A telemetria igazából összehasonlítani jó a köröket, egymagában egy kör adataiból nem sokmindent tudsz kivenni, bár az is jó valamire. Pl az autó hasmagasságát itt tudod megnézni, és ha van még hely lejjebb tudod ültetni, v ha éppen felüt, akkor meg, feljebb tenni.
    Letöltöttem a kört amit linkeltél, de sajna nekem a 2007 shomateka mod van fenn, ezmeg sztem nem onnan jön, mert vagy ezt tölti be v az én körömet, így összahasonlítani nem tudom, az látszik, h alacsony a végsebességed, gondolom a gyors kanyarok miatti nagy leszorító-erő miatt, de most ahogy nézem van a pályán egy nagyon elnyújtott több ívből álló balos kanyar a közepén Te ott 255-ös én pedig 263-as átlaggal megyek át, pedig nekem a végsebességem 314 a Tied meg 304, tehát valszeg nem jó a setupod. Ha érdekel a téma, akkor a shoma2007-el menj, mentsd el (de ha lehet ne nevezd át) a kört küldd el, és akkor meg tudjuj nézni összesítve mi a baj. Én most külön emiatt mentem Spa-ban, a 2007-el itt még nem mentem, így a setupom se jó mert Kimster 2005-rh-hoz valójával mentem, így a végsebességnél amit a szárny engedett ott a 7-es még nem pörgött le igazán, de így is 1.49-4-et mentem, viszont szvsz össze sem lehet hasonlítani ha gamepaddal tolod, azt tanácsolom, ha igazán versenyeznél nevezz be 1 kormányra. A videó lementés dolog engem is érdekelne!

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák