Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smallfont

    tag

    válasz PazsitZ #627 üzenetére

    Nekem az a nagy bajom a 2007-es modokkal, hogy egy alapvető problémát nem tudnak konkrétan megoldani. Ez a probléma konkrétan a visszapillantó tükör. Szóval mint tudjuk pár csapat új tükröket helyezett fel más helyre. Ezt a dolgot szépen figyelembe is veszik h másol van a tükör. DE arra már nem figyelnek oda hogy a tükröt Copkitben nem lehet látni. Egyszerűen nincs. Nah hát így bizony igazán érdekes versenyezni. Ezt nem tudom hogy a francba ronthatták el. Shoma Mateka 07-es Béta modjában már ott vannak a csírál elültetve a Ferrari megoldásában., hogy ha oldalra nézek akkor látom és nagyon jó helyen is van. De a Redbull Racing kocsin már nincs ott... Engem ez rettenetesen zavar. És egy kérdés :U . A 2006-os Torro Rosso kormány nem mért sebességet? Mert ez a Hexeking féle Torro Rosso nem méri, csak a sebességfokozatot, helyezést, körök számát. Nos ez mennyire volt ténylegesen így? (én mindenesetre kétlem) Bár én utána néztem a kormánynak ami totál így néz ki mint ami a játékban megtalálható de h mér-e sebességet ezt nem tudom. :F :F

    Ez nekem azért fontos mert én a heads up display-t nem használom, teljesen csakis a kocsi műszereire támaszkodom a teljes realitásért.

    [Szerkesztve]

    Hardcore Fucking Asshole!!

Új hozzászólás Aktív témák