Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz npera #92506 üzenetére

    Elvileg a kisebb gyutáv nagyobbat nagyít, de nem egészen értem. Néha próbáltam, ilyen jó képek ki sem estek semmiből, de majd megyek tovább. Most kialakult a sztori, jövő keddig megérkezik a pontosítás, hogy mit lehet csinálni a pályázatos nyereménnyel. Aztán profit :C

    Lett egy kb. 2 soros Ekcel táblázat, ahogy illik.

    Amiből egyik opció a 25mm-es Laowa makró. Pókot idehaza nem mutogathatok, pedig néha tök aranyosak. Majd elmegyek gombászni és békászni. Baromi szép nagyítása van, jó cucc. Lassan ki sem merem borítani a kínai dobozom. Múlt héten rendeltem rendes tartót, mert ugye 3-4 féle géptípusra van konverter, 3 féle obira fordítógyűrű és ellendarab, meg szűrőmenet összefordító. Bláááá, 100as nagyságrend. Fél dollárokért :-D

    Anyósnál akartam gyakorlatozni a krókuszokon, de most nem megyünk, mert önkéntes karanténos szeparálódás van.

    Moha pöcörőjével próbálkoztam, nem túlzottan érdekes és élessége sincs, de lesz majd jobb is:

    Apropopó, makró.

    Meglestem egy csomó mini akkus lámpát. Mindegyik fényerőszabályzós, színhőt szépen lehet állítani aztán akad ami teljesen vízálló, van amihez színfóliát meg mindenfélét is adnak, vagy hátlapról szépen teljes RGB-t ki lehet keverni. Most bevásároltam vagy 10+ félét, kiválogatom a jókat, maradék elfogy haveri körben. Eredetileg egyet szerettem volna megtartani, az alig 4ezer pénz, de már sajna 3ra is nyáladzom, mert mind más :W

    Teszt tán hétvége felé, állítólag 2 órát is elmegy akkuról. Nekem 20-30 perc elég lehet. Nem akarok nagyot ugrani, akkor nem ér meglepetés ha elzakózom. Filmes körülmények közepette kipróbáltuk, kettő már teljesen jól használható és ilyen szipiszuper mérete van:

    Vége.

Új hozzászólás Aktív témák