Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz zetor2000 #90825 üzenetére

    Bezzeg egyik menő természetfotós előadásában. Ott minden benne volt, kiment a rétre és 40 percen keresztül magyarázta, hogy megy előre, keresi a témát meg a szögeket és a kompozíciót és nézi és ha olyat lát ami érdekes akkor megkeresi a kompozíciót, mert kompozíció kell és érdekes szögek meg téma... Ez körbekörbe, egy épeszű mondat vagy kép nélkül. Óóóóóóófakk.

    Vágás csak akkor volt, mikor kicsit dícsérte a szponzor által adott Panát és dumálni kellett róla, majd feltette az állványra és snitt, a hozzáértők egyből látták, hogy az állványon már egy Nikon van amin gombot nyom :W

  • blueboi69

    csendes tag

    válasz zetor2000 #90825 üzenetére

    Igen, nyilván benne van a pakliban. Van egy német srác, aki csinál drónos videokat, korábban DJI-al nyomult, de belekóstolt az FPV világába és hívott meg másokat a videoiba. Nagyon penge videokat csinál, látszik, hogy videovágás a főprofilja. Aztán az egyik fpv-s srác egy havas tájon a havassziklás folyó és egy alacsony had alatt akart átrepülni, aztán odavertea drónt. A drónnak nem lett baja, de a Gopro az leszakadt róla és nagggyon sokáig keresték a hóban... Nem lett meg :(
    De amúgy tudom, hogy benne van rengeteg baleset és láttam is már az elején, hogy marha nehéz irányítani, de a simulátorban annyira könnyednek tűnt már, ritkán is vertem oda a vasat átlag repülésnél. Most meg a valóságban több idő ment el a keresgéléssel, mint amennyit repültem. Nem lett volna baj, ha nem szűnik meg a kép és ilyenkor jön jól az, ha meg tudom állítani a levegőben a drónt. Így vagy lezuhan, vagy esetleg felrepül a picsába és még magasabbról zuhan le :) De egy olyan opció, hogy addig valemennyire tartva a poziját áll a levegőben, az segített volna, mert akkor van időm lekapni a szemcsit és megnézni hol van, majd leszállni szépen.

Új hozzászólás Aktív témák