Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz eattila #89373 üzenetére

    Nekem tetszik.
    Nem nagyon "rajos", nem bazinagy, de mégis mutat. Eddig kábé pontos is.

    Ismerősnek van nagyon szép, és úgy gondolom, értékes órája, az egy Longines.
    Azt mesélte régebben, hogy évente jön egy ember, előre egyeztetett időpontban, és hoz egy csereórát, ezt elviszik, és rendbeteszil / átnézik, szíjat cserélnek, ilyesmi. Aztán egyszer egy ilyen esemény alkalmával, amikor hozta vissza a szervizember az órát, akkor nem volt odahaza, csak a neje, akivel épp akkor vált. Ő meg nem szólt, vagy elfelejtette, hogy járt ott az ember, a koma meg nem lakott ott, értesítőt nem kapta meg, egyszercsak érdeklődött az órájáért. Azok mondták, hogy megvan, de mivel cca 1 éve nem látták őt, megőrizték az órát, és kiválthatja, potom párezer euró... ez a tárolás díja, a szervíz költség valahogy az óra árában van. Kezdetben asszem sikerült kiváltani az óratokot, és talán mostanra meglett a szerkezet is... :D Ez ilyen "olcsó" óra. Ránézel, nem kéne, mert olyan semmilyen, de mégis... a számlap egyszerű, gyöngyhűzfehér, a tok aranyszínű (szerintem abból van), valami egyszerű bőr szíja van, de szerintem az is valami olyan bőr, ami elég ritka, mert ezt minden üzletlátogatáskor cserélik, szó nélkül.
    Szóval egy ránézésre semmilyen óra, és mégis ennyi a mögöttes érték.

    Nekem olyan nem kéne, mert félteném hordani. Ez a kínai meg tök patent, tetszik, és kábé bármikor veszek egy ilyet. Még egy rendes csat kell, hogy a szíja hosszabb életű legyen, és rendben lesz.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák