Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz npera #64296 üzenetére

    Most az a koncepció volt, hogy egy nagyon Nikonos nagyon elismert valaki képe (ami alá trollkodtam) és az alapján csak ötleteni kell míg aztán jobbnál is sokkal jobb tud lenni. A teljes sikerhez meg már csak egy nagyon jó Nikon szett kell :-D

    Heti feladatok és esettanulmányok. Ebben a témakörben meg jó pár éve nagy gyakorlatom van, most legalább hozzá is tudtam szólni. Azért az email innenső végén erősen éreztem azt a kőkemény gyűlöletet azok felé, akiknek még egy csumpi insta oldala sincs :-D

    Mellékesen a sorozatot előtte 2 Nikonnal gyártottam. Első alkalmommal még mi is bénák voltunk, itt most nekem kifejezetten jobban jött a kis érzékelő a nagyobb kivágás miatt. Végeredményben az egyszerű körülmények miatt most valóban nem a gép számított, hanem a "ki pöcsöl jobban" opció.

    Már szereztem egy iratrendező mappát amiben szakszerűen tudjuk szállítani a nyomtatott hátteret és a színes fóliát.

    Közben valarom a fejem, mitől ne legyen sablonos. Lesz még abban a cseppben földgömb és Magyarország térkép :-P

Új hozzászólás Aktív témák