Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz Jahno #4535 üzenetére

    Nem egy nagy szám annak, aki szerelt már notebookot meg szubnoteszt, és van hozzá minimális felszerelése. Egyedül akkor szopó, ha előtted olyan valaki dolgozott a gépen, aki a fele csavart nem rakta vissza, vagy rosszul, vagy túlhúzta, vagy alkatrészek hiányoznak, fülek vannak letörve. Akkor lehet vele szívni.

    Én sem vagyok nagy elektronikai szaki, de simán megcsinálom. Annyi, hogy egy profinál lassabb vagyok, de nem verseny. Az a lényeg, hogy normálisan meg legyen csinálva, és összerakva.

  • Frawly

    veterán

    válasz Jahno #4535 üzenetére

    2-more hogy hogy nem fórumozik? Nagyon hiányoznak a történetei. Meg volt egy másik fazon, utoljára nMagon-on láttam, valami zako, aki iskolai kollégiumban gondozta a gépeket, és tele volt horrorsztorival, elég jó stílusban adta őket közre, mai napig eszembe jutnak olyan szövegei, mint pl. „a celeroncson boldogan élvezte diavetítésben az Ánríl Turhamentet” :DDD Ilyeneket jó lenne modern kiadásban olvasni, biztosan lenne termés, történet most is, annyi törpös felhasználó van.

    De pl. des-t sem látom sehol, de ő lehet csak XP alatt nem tud felmenni a netre, mert vagy a böngészők nem működnek neki, vagy a botnet fogja le a netjét :D Esetleg már a hálózati interface-hez sem lel már XP-s drivert :gonosz:

    Meg ha már hwsw: a szmájlikat hogy lehetne elmenteni? Se a Google képkereső nem hozza már fel őket, hiába keresek rá szmájlinév filetype:gif site:forum.hwsw.hu kifejezéssel, és a wget -r -A gif https://forum.hwsw.hu/public/style_emoticons/default/ sem szedi le, csak egy jogosultsági hibaüzis .html lapot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák