Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueboi69

    csendes tag

    válasz -NoVa- #29237 üzenetére

    A nyereget, ősbarkácsoló lévén, vízmértékkel állítom be, elkerülvén az ilyen előrecsúszási prediktumokat.

    Valahogy nem tudom elképzelni azt, hogy egy ilyen nyergen mint amiről beraktál képet, azzal körbetekerjem a balatont és ne érezzem azt, hogy nyomja a csontomat.
    De logikusan végiggondolva sem létezhet ilyen megoldás, mert ugyebár az ülőcsontjaink távolsága nem egyforma és simán benne van, hogy nálam 1.5x akkora nyomással állna bele a seggembe az egész. :)

    A pelenkás cicanadrágot sem tudom értelmezni. Nem jobb egy puhább ülés? Miért ül egy pelenkára akkor egy kemény ülésre?
    De amúgy is simán lehet, hogy az egész váz kicsi és lehetetlen jó pozicióban ülni, mert hiába szivacsos a kormánymarkolat a csuklóm-tenyerem is elkezd kényelmetlenné válni, pedig egyben kb 5km-t tekerek. (ennyire van tőlünk a vonatállomás)
    Augusztusban jön át rokon, vele tervezem megkerülni a tavat. :) Sztem tekerte már le annyit egyben, szóval lábizommal bírnám, nem azt érzem szűk keresztmetszetnek.

Új hozzászólás Aktív témák