Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz Sipi- #143130 üzenetére

    Eddig is sejtettem, hogy néha legjobb a céges autó, de azért azzal is akadtak problémák. Sok havernak van benya kártyás, akár külföldi korlátlan futással is, vagy olyan korláttal, ami bőven vállalható mert minden belefér. Írtam is, hogy ott is állt sokat az autó vagy hülye helyre kellett volna szervízbe vinni és ment a logisztika.

    Akadt akinél nézik a menetírót és csak munkába járásra használhatja az otthona és a cég közt. Semmi másra, de van (vissza is adta). Másik havernál pld. most lenne csere, mert "öreg" az autó lejárt a lízing és kicsit hümmög, hogy nincs a flottában olyan amibe család + bicajok beleférnek, de Ő van olyan alkupozícióban, hogy ezen kerekíthet mondván "nem tetszik, oldjuk meg". Nekem most max. kuss van és nem alkupozíció :-D Mindketten megállíthatjuk a fél országot és benne lesz a Híradóban, nem az a különbség.

    Ígéret kb. teljesen mindegy, másnapra már változik a szabály, vagy csak "legközelebb" ésnem adja ki. Azért Systemaxtöbbinélnél meg itt-ott elérték azt a szintet, hogy bármit ígérhetnek, legszívesebben megmondanám a csoda rekruiternek, hogy úgyis fasság az egész, haladjunk inkább mással. Legjobb az volt, mikor ígértek valamit, nem akarták teljesíteni de legalább számon kérték :C Evonál nem lett volna vele túl sok baj, mondjuk mostani munkahely az első ahol valóban foglalkoznak oktatásokkal és finanszíroztak tanfolyamot is. Előadva mindenhol nagy rózsasín maszlag az egész, közben megy az ipari méretű szarpaskolás, hazugság hazugság hátán, de a céges kihelyezett "csapatépítő" tréning az fontos, attól biztos jobb lesz és kapunk rendes autót a vidéki utakhoz. Janem.

    Nekem cégnél nem kell autózni, eddig volt egy jó lízingelt flottánk, vész esetén abból kellett válogatni de elég rendesen öregszik, havi 20ezer kilométeres futások is vannak, csúcsidőben akad némi szombatvasárnapos meló és egyik-másik részlegnek ez a csúcsidő egyre gyakoribb lett. Most flotta amortizálódott, fizuemelés nyilván sehol nincs, kaptunk más részlegtől egy autót, amire ránéztek és önkéntdalolva azt mondták, hogy elmúlt hónapokban kicsit rezgett a léc, de akkor el is dőlt egy másik melóhely.

    Ide meg legalább nem úgy jön be az ember, hogy könyörög a portásnak, ne engedje be és inkább lője le a kecibe, ha meg nem akkor megyek az üzemorvoshoz hátha vállal akciós eutanáziát.

Új hozzászólás Aktív témák