Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz -NoVa- #136544 üzenetére

    Na, erre én is rákérdeztem már, mert fordítsuk meg, mikor menjek arra? Reggel csúcsidőben körúton nincs sok bicajos, Üllőin szintén, de 1-2szer már írtam le konkrét útvonalakat, meg próbáltam bicajosokat is számolni. Így könnyen kijön, hogy este 100%uk szabálytalan, ha átmennek a piroson, mert szoktak lenni akár 4en is egész úton :-D Bár most valamelyik este kifejezetten tömeg volt, arról elfelejtettem beszámolni.

    Ez ér, mikor enperával 1 órára direkt úgy ültünk le kajálni, hogy belelógtunk a bicajsávba és nem sűrűn akatak lecsengetni?

    Reggel 8 körül +/20 perc rendszeresen megfordulok a körúton. Ez úgy alap. Meg utána napközben visszafelé is, de az nem mérvadó, mert kómázom :-D Pénteken ugyanez a rakpartnál, akkor szoktam megnézni a számlálót, amit amúgy a héten még egyszer útba szoktam ejteni egyéb időpontban és lehet hozzá hasonlítani. 2, kör meg sokszor inkább 18-23 óra közt.

    Bicajsáv? Váci út Íjász előtt aug 7-én 17 órától felsétáltam 2 kereszteződést, aztán 17:52ig bicajosokat nézegettem. Aug 4-én 14 órától 14:32ig, Júli 10én Üllőin kicsit felfelé a Corvintól 17:10-től 17:50-ig (ez mókás volt, járdán kódorogtam és néztem az üres bicajsávot, mikor nekem jött egy bicajos), de volt még 2 nagyobb autós karikám aminek elő kell szedni a jegyzeteit és egy csomó, amivel nem fárasztottam itt a nagyérdeműt, mert ki tudja kit milyen szinten érdekel. Egyszer ígértem timelapse videót is, azt akkor próbáljuk már betájolni, hogy mikor és hol legyen, valamit milyen az elvárható minimum vagy erős forgalom és ne az legyen utólag, hogy nem ott és akkor kellett volna. Bár a bicajsáv ott és akkor van és kihasználatlan.

    Tegnapi napom mennyire érdekel? Csepel Posta H7 HÉV Boráros, 4es6os Száll Kálmán, Magyar Jakobinusok tere gyalog, délután 4es6ossal Király utca, gyalog Izabella utca, onnan Kazinczy, útközben jött egy troli azzal mentem egy megállót, Deákig gyalog, Nyugatihoz metró, gyalog Jókain el Oktogonig, ott kisföldalatti Deákra, gyalog Dohány u. zsinagóga, 19 óra után értem oda, 21:30 körül 4749essel Fővám tér, 2essel Boráros, H7el Csepel posta. Király utcától a Deákig csak nézelődni volt időm, bezért a Deep Burger, kis kínaiban viszon vannak hűtött ír vörös sörök. Akváriumnak a kurva anyját, mert maradt 3 repohár bilétám, mondom megiszom egy sört míg fejben helyre teszem magam, erre már nem érvényesek a biléták, biztos jót kerestek rajta, az 1370 forintos sör meg 1500+ lett mire fizettem és még a bizonylatot sem adta oda, egyből gyűrte és dobta el de ezt is megértem, mert senkit nem szokott érdekelni.

    Egy jó időpont tán még beleférhet, Samott kedvéért is vonatra ültem, azt is megírtam :-D

  • Jahno

    őstag

    válasz -NoVa- #136544 üzenetére

    Itt írtam, hogy rosszkor jártam arrafelé. És még párszor, mert Samottot is kérdeztem, hogy mennyi lehet a reális utazási idő, vagy mikor menjek, aztán ebből most szeptember megfejtődött, csak inkább elnyaraltam. Majd a héten még megyek gyárba kocsival, lesz csiganyál. Király utcához pont jó lenne a lezárt híd, ilyenkor kerülünk azért pár kilométert és a másik hídig, hogy kevesebb autó legyen a környéken :-D

    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák