Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz npera #134772 üzenetére

    Nálam is tudja, csak van mikor elugrom 10 percre valahova, majd változik A Terv, belezuhanok este 9kor egy téridővákuumba és hirtelen reggel 5 lesz, miközben már 21:10kor azt ígértem, hogy lerakok valamit a kezemből és mindjárt mondom meg visszahívom, aztán hopsz, elszalad a történet. Ezt néha elég magas szinten tudom művelni :DD :U Néha :U

    Mint múltkor mikor Érdre mentem egy dombot megnézni (tényleg, azt folytatni kellene) de nem lehetett megközelíteni a sár miatt. Változott A Terv.... Ahhoz már közel volt Százhalombatta (vagy nem tudom mi, de voltak fák és horizont dél felé), ami nem adta ki, inkább jó ötletnek tűnt Dunakeszi felé hazajönni, mert pont olyan jól álltak már a felhők az este, hogy ott a fa meg a kikötő még pont beleférhet. Az is csak félig adta ki, mindegy :DD Viszont csak egyszer húztam el és összességében majdnem hatékony lett, nem kell 3 hely felé menni és valami hülye is mindig velem tartott. Ha nem lehet elérni, meg az az utolsó pozíció, akkor nem. Meg lehet nem hiszi el, hogy túl nagy hülyeséget azért nem csinálunk, Ipolynál is inkább a vadászoknak mondtuk meg, hogy merrefelé fogunk menni, mert jobb ha nem aggódnak idehaza :-D Szerintem néha interpolál rendesen. És nem tudom lebuktam-e, hogy utoljára Gántról hazajövet beraktam 2 pakk minimál hegymászókötelet is a táskába, mert sosem tudni legközelebbre :DD

Új hozzászólás Aktív témák