Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samott

    addikt

    válasz Jahno #133671 üzenetére

    Rovid gugli utan: Megfojtják Budapestet az autók - es errol beszeletem egesz nap: Az erzsébetvárosi önkormányzat is azt mondja, hogy nem feltétlenül az ingázók okozzák a tumultust, napközben a legtöbb utcában lehet szabad helyet találni. A gondok csak a késő délutáni időszakban, 6 óra körül kezdődnek, akkor érkeznek haza a lakók. ... Az első kerületben 6359 helyre 8241-en parkolási engedélyt, a második kerületben 8865 várakozóhelyre csak kerületen belül 10 599 engedélyt, Terézvárosban 6617 parkolóhelyre eddig 6858 engedélyt, Erzsébetvárosban 7234 helyre 8768 engedélyt adtak ki.

    A józsefvárosi szigornak meglett az eredménye: mint azt a kerület az Énbudapestemmel megosztotta, náluk most valóban javult a helyzet, a 76 ezer lakosú kerületben 11 957 parkolóhely van (1547 a főváros, 10 410 db a kerület tulajdonában), amire 2023 április 18-ig 8151 engedélyt igényeltek. Az első és második autókra kiadott hozzájárulások száma a tavalyi 9531-ről idén 8090-re csökkent, azaz, ahogy korábban lehetett olvasni, 1441 autó eltűnt az utcákról.

    [ Szerkesztve ]

    (There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Jahno #133671 üzenetére

    minden varosban van egy nagyobb forgalmu idoszak reggel meg delutan
    de ezek azt probaljak mar bemagyarazni, hogy bp-n egesz napos 0-24h dugo van es ezert kellene lezarni a varost, hogy de ez ne legyen

    akkorakat hazudnak, egymasra licitalva is mar, 10-20 savos Ulloi utrol hadovalgatva, hogy az sem normalis mar, aki azt elhiszi ezeknek, amit kerdeznek

    kora este nem sokkal 7 utan 20perc alatt ertem oda kocsival az Arena Plaza-ba
    oda-vissza direkt szamoltam hany tipikus nagypofaju "orokke tekerek" bicajnaci lesz utkozben a Ulloi ut - Hungaria krt - Kerepesi ut utvonalon ket oldalt a celig, odafele volt 3, abbol is ketto Foodora kajafutar, az egyik Ecseri es a Nepliget kozott vagy a BK vagy Mc-bol ment, a masik meg a Kobanyia utnal a keresztzodesben Mc/KFC miatt.... visszafele meg egy
    erted: EEGGYY

    de arcuk ezeknek akkora van, mintha hompolygo tomegekben tolnak a pedalt
    erre a huszon km alatt lehetett latni most osszesen 4-t
    pedig fasza jo ido van bicajozni, nem esik az eso, nem tuz a nap ezerrel, kellemes 25fok...
    hol vagytok, nagyarcok?
    osztol-tavaszig meg ez a 4 is lesz majd sehany

    de zarjunk le nekik mindent is, meg tiiccsukki...az, de, b+

    ja dugo az nyilvan nem volt, ha ennyi ido alatt odertem, mert nem a bicajosok alternativ dimenzios fantazia valosagaban kozlekedtem, ahol 4-5 lampavaltas kell egy athaladashoz
    most direkt megneztem, a googlemaps 18percet ir haztol hazig
    20 perc alatt ernek el csak a Hatar utig az 50-s vilivel

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák