Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz Grillo #126900 üzenetére

    Én hasonlóképp vagyok. Egymásra nyitott a két német, de a Lidl itt valahogy népszerűbb.
    És a másik felvetésed is csak igazolni tudom. Heti 2-3x megyek "boltba", és általában van minden, ami jellemzően hiánycikknek van titulálva. A tojgli itt olyan, hogy van mindenféle, a napokan még fürj is volt, mert valami akció... De ársapkás meg anélküli is akad. Tej az nem tudom, sose vettem az ársapkást, de néha látok olyat is. Liszt jellemzően van mindenféle, cukrot 1x láttam, hogy lerabolták, de másnapra volt megint. Ez a "finomliszt", de kenyérlisztek, meg rétesliszt is szokott lenni, sőt, az eddig mindig volt. Ami mostanában nincs, de jó régóta, az valami nagyobb kiszerelésű vaníliás cukor, de kisebbek vannak, ötker többféle, sajátmárkás is, meg van valami hazai is. Van vanília aroma is, meg rúd, meg prémium aroma is. Olaj többféle kiszerelésben is. Olíva is, most van valami tényleg fain, mert eredetmegjelölés is van rajta, de valami 3-5 literes flakonban van, nem kell.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák