Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueboi69

    csendes tag

    válasz -NoVa- #118158 üzenetére

    Pontosan. De végül ők is a boltban többet fizetnek, ez nem fáj nekik? Vagy ezzel semmi problémájuk nincsen?

  • Jahno

    őstag

    válasz -NoVa- #118158 üzenetére

    Én egyiknek sem írok, meg most egy átlag Inderigós cikk alatt mit keménykedjek olyanról, amiről tényleg fogalmam sincs? Max. 1-2 mondatot lehet kiszedni, ahol pld. azt írják, hogy USA féltékeny EUra és direkt bomlassza, vagy februárban állítólag a hrivnya a dollárhoz lett igazítva, de akkor az USD-UAH grafikon miért nem vízszintes?

    Meg folyton munkahelyeket teremtenek, de a szomzéd gyárban már elindult az úthenger, 20-30%os leépítések, kavarások mennek. Mellé ha nincs pénz és extraprofitadót kell beszedni, akkor kell hirtelen átalakítani az összes minisztériumot meg vármegyeföldbirtokost, mert ezek az eljárások nyilván olcsók és hozzák a pénzt. A "majd" hozza meg már 10 éve működő kidumálás, mindig van mire kenni.

    EU Parlamentbe is lehet valaki bomlasztani ment, de ha ennyire szükségünk van rá és más baszta el, akkor én lehet nem szidnám ennyire Brüsszelt, hanem van az a pénz amiért korpásodik és nyalnék oda rendesen. Itteni oldala simán lehet színészkedés is, ide ugatunk és mondjuk a kemény dumákat, Brüsszelbe meg nem harcolni megyünk, hanem nyalni, csak ezt már nem említik a Híradóban.

    Félelmetes megmondások mennek mindenféle téren, ebből az orosz-ukrán balhéból is látszik, hogy ki miképpen látja majdnem ugyanazt, vagy mit tud köré szőni.

    Tegnap elméláztam azon is, mikor okmányirodában olyan volt mellettem aki nem tudta hol vannak az iratai, nem értette, hogy ha valahova be szeretne jelentkezni akkor arról papír kell. De legalább dolgozni akart. Ahhoz meg lakcímkártya kell. És itt megakadt a folyamat. Hova, honnna, miért? Végül kiderült, van bejelentett címe, azt ki tudják nyomtatni, az elég. Vajon X-elt valamerre, vagy X-eltek a nevében, vagy egyáltalán mi mást tud még a világról ha a saját világát sem? Mondjuk legalább a munka miatt kellett, az is valami, de szidhatja sarki kocsmában az ukránokat, hogy jó lenne ha végre nem provokálnák az oroszokat és tegyék már le a fegyvert azzal a gonosz USÁval együtt? Nagyságrendileg tudja térképen merre vannak ezek az országok, vagy csak mondja a mantrát?

Új hozzászólás Aktív témák