Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz -NoVa- #117304 üzenetére

    Nálam a telefon sokszor hisztis hülye, zsebemben sztatikus lesz, száraz a kezem, esik, süt a nap és alig látom, mindig akkor van valami mikor meg kellene oldani.

    Néha fotósoknak is emlegetem, hogy jók ezek a telefonos vezérlések, csak használják sokat és ott főleg rájönnek, hogy mennyivel jobb a kábeles. Wifi sem szívja az akkut, este nem világít feleslegesen semmi, vezetékes kioldó lóg az állvány oldalán vagy ledobom a földre, műxik csendben ocsóért. Telefon csak csipog, nem csatlakozik, frissítés jön, változott a menü, összeomlik, megáll, nem találja... Amúgy tök jó, csak néha nem :DD

    Érdekes ez a BKKs megoldás, csak lassabb, nyűgös, pont kezelhetetlen. Bérlet itt a zsebemben kéznél, megmutatom, kész. Telefonon feloldom a mintát, elindítom az appot, ha hárman vannak előttem akkor már elmegy készenlétbe, akkor megint feloldom,lehet csak harmadikra sikerül. Kétszer ráfókuszál a kódra, már 10en felszálltak mellettem.

    És persze értem, hogy haladjunk a korral, de appnak új droid verzió kell, szóval a fél világot ki is zárták a közlekedésből, cserébe futárt beolvasztották egybe a Go alkalmazásba, azzal barátkoznom kell.

Új hozzászólás Aktív témák