Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    válasz blueboi69 #105855 üzenetére

    nem tudom venni kell vagy adni. Csak arra próbáltam utalni, hogy Hernádi pár nappal előre tudta hogy ez lesz, és így eladott egy adag MOL részvényt. Színtiszta bennfentes kereskedés.

    Hát KGFB nélkül nem lehet forgalomba helyezni, forgalmit kapni ha jól sejtem, na meg ahhoz is kell hogy elhozzam. Azt továbbra se értem hogy másik autóra kötött KGFB-vel az okmányiroda hogy adott forgalmit mégis... :F
    Casco nélkül használni se akarnám, meg a Tesla se akarja anélkül átadni az autót mert az IFKA támogatáshoz kell casco (meg a lízinghez)
    Nem volt mire várni, küldték a (rossz) adatlapot, azzal már meg lehetett kötni ezeket.

    Szerencsére mostanra kiderült, hogy a lízingszerződésben jó alvázszám van, mert nem azt írták be amit én küldtem, hanem amit a Teslától kaptak. Azt lett volna a legnehezebb átíratni.
    A biztosításokat már félig elintéztem.

    Szerdán a manager azt ígérte ma megkapom az autót, hisz önerőt befizettem, lízingszerződés adott, ők azt a lízing céggel intézik, ne foglalkozzak vele.
    Mára kitalálta hogy addig mégse adják át az autót amíg a lízing cég nem utalt.
    Ők tegnap este 17:39kor kapták meg a Teslától a számlát. Ami ráadásul nem hibátlan.
    Most próbálom őket nyomni hogy ma utaljanak, meg a Teslát is basztatom hogy nem ezt ígérték, de már kezdem feladni hogy ma meglegyen... (ami igazából tök8 ha 2 nappal később van meg, csak minek ígérgetnek meg hazudoznak összevissza. Meg a mai programom így szerveztem már.)

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák