Új hozzászólás Aktív témák

  • Samott

    addikt

    válasz blueboi69 #83869 üzenetére

    En pont most vettem uj tv-t elegge atneztem a kinalatot, de panasonic pont az egyedi szoftvere miatt nem is kerult szoba. Ott biza elofordulhat ilyen szivas. Azert altalaban LG/Samsungra megcsinalnak mindet ami kellhet. Meg az androidos vonalat erdemes esetleg megnezni (talan Sony?).

    Qled/Nanoled - ahogy zetor is irta csillamponi bevonat, de igazabol ezek a jobban felszerelt keszulek, jobb panellel. Qled altalaban VA panel nanocel altalaban IPS, elsonek jobbak a feketei rosszabbak a betekintesi szogei utobbi kicsit szurkebb de nem fakul oldalrol. Lehetnek kivetelek (LG 50" panel pl. VA).

    En LG 55NANO913NA-t vettem, ez hasonlo arban van mint a Pana amit neztel. De az LG-nel a 55NANO793NE a titkos tipp, nem is draga es direct ledes. A NANO80/81/86 szeriat ne is nezd meg, azok edge ledesek vagy kikapcsolod a local dimminget rajtuk, vagy idegeskedsz miatta. Akkor mar inkabb a NANO79 amiben nincs is olyan. Vagy NANO90/91 amiben directledes local dimming van.

    (There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

Új hozzászólás Aktív témák