Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz Bujdy81 #134384 üzenetére

    Ja, a menekülő tömeg...
    Az utolsó nóta a Paradise CIty volt. 3 órája gubbasztottam egy kemény műúanyag széken, ami szélességre még csak-csak, de a lábtér az ohne, kinyújtani lehetetlen, mert előtted a másik szék háta vagy az előtted ülő feje. 2x voltam kinn sörért, ezek összesen ~20 percet vettek igénybe, megváltás volt felállni és járkálni kicsit.
    Na, lement a tékmidáun tu peredájzsziti ver de görlz ár cheap priti, aztán ováció, amit én már nem vártam meg. Ováció 1 perc, aztán meghajlás, taps, ováció megint, és asszem itt én már lenn voltam a stadion murvás részén. Ekkor már nagyon sokan voltunk kinn, akik...
    Ez este 11:10 kor volt, elértem a villamos pótlót úgy, hogy az előttem beugró pár végett visszanyitotta a sofőr az ajtót, aztán 5 percet vártam a metrót még, majd a hazavivős buszom már benn állt, és 10-15 perc alatt haza is vitt. Szóval ~40 perc alatt otthon voltam tömegközzel, este/éjjel, ami nem rossz.

    A zindexes cikk jobb akkor, szerintem.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák