Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueboi69

    senior tag

    #macskastory

    Pénteken ugye voltam a macsekkal a dokinál, aki azt mondta, hogy űrítenie kell 24órán belül. Ha nem, akkor vigyem el ügyeletre. Hát vártam vártam, nem ürített, kénytelen voltam elvinni ma gazdagrétre. Meg is röntgenezték, megvizsgálták, kifizettem még annyit, mint az itteni állatdokinál a két beöntéses altatásos műveletért :U
    De végül nem csináltak semmit vele, csak megvizsgálták, megállapították, hogy megint tele van a vastagbele, de szerintük nem indokolt beöntést csinálni, ki fog jönni, várjak türelemmel.
    Na most az előbb megtörtént a csoda, végre gittelt egyet. Igazán megtehette volna ezt tegnap este vagy ma reggel is.... saját magát kímélte volna meg. Nemtudom miért, de a kb 40perces utazás megviselte, az utolsó 100m-el a cél előtt vizelt maga alá a dobozban. Kibaszott büdös. Ázott az egész macsek, mondtam is, hogy elnézést, nem tehetek róla, most pisilt maga alá. Nem rugóztak rajta, a dobozt kimosták, tisztán kaptam vissza a dobozt, macsek alatt pelenka. De elég ciki volt, mikor kijött a cicó az asztalra/mérlegre és csöpögött a pisi a szőréből....
    Hazafelé az utolsó 200m-en pisilt maga alá, szerencsére a pelenka nagyrészét felfogta, de ki kellett slagolnom a dobozát.. Csóringer, pedig eddig mindig bírta az autózást, közben sem nyávogott, szépen nyugodtan feküdt.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés