Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz Sipi- #11078 üzenetére

    Én odáig fajultam, hogy YT videókat nézegettem, hogyan kell festeni / glettelni, hogy egy adott felület kialakuljon. Aztán szedtem le pár fotót a telefonra, a helyi festékboltba bementem, és megkérdeztem még az eladót is - és _értett_hozzá!, szóval körbevitt a boltba, és betette a kosárkámba, ami kellett.
    Hazajöttem, nekiestem, és 6 sör múlva tökéletes lett. Persze akkor épp hőségriadó is volt, de pöpec lett.
    Polifarbe beltéri glettgipsz, valami eszetlen fehérre szárad, alig feltűnő, hogy glettelt, és nem festett felület. Aztán falfény, színezőpaszta, glettvas, henger, kisebb ecset, festőtál lehúzóráccsal, maszkoló szalag, stb... szerintem nem volt drágább, mintha festő vette volna az anyagot, és csinálta volna, nem kellett szétpakolni a lakást, mintha festő jött volna, mert én tudtam, mit hogy és mikor szeretnék lefesteni. Szerintem időben se volt lassabb, mert péntek délután megvettem a cuccost, és vasárnap már vissza volt pakolva minden.

    Lehet, a kevés kivételhez tartozom :) Pedig kellett glettelni rendesen, meg csiszolni, glettelni, csiszolni.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák