Új hozzászólás Aktív témák

  • npera

    újonc

    Voltam kinn repülni az új GNB 500 mAh 90C akksikkal. Hát ez tényleg kegyetlen jó pakk.

    Először nyomtam egy zsenge 8-as mintát lassú krúzolással és gyengéd és folytonos kanyarodással. Kábé 7,5 percet nyomtam ki belőle úgy, hogy még bőven lehetett volna krúzingolni tovább a cellafeszültség alapján. Szerintem ha lehúztam volna 3,5V-ra (lebegésben), akkor még másfél perc tutira kijön.

    Utána nyomtam egy rövid kört gyakorlatilag csak teligázas ugrásokból és utána lesiklásokból. Egy idő után már inkább 45-fokban előre ugrottam, hogy sűrűbben tudjam csinálni és még jobban stresszeljem a pakkot, ne pihenjen sokat lesiklás közben. A hasonló gyártmány 450 mAh-s 80C-s pakkokhoz képest érezhetően kisebb a voltage sag, egy punchout után nagyon szépen visszamegy a cellafeszültség. Sokkal többet bír ez a pakk, mint a 450-es. Nagyon eltalálták a kémiáját. Ha nem döglenek le pár repülés után, akkor ez egy olyan jelenség, mint ha valaki újonnan vette meg a Nokia 6210-est és utána évekig boldogan használta. Vagy a konkurrenciától a T28-ast...

    Majd csinálok rövid illusztrációnak videót is, mert ez kívánja. Szerintem ti is, mert be fogom linkelni :Y :C

Új hozzászólás Aktív témák