Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hugo85

    aktív tag

    válasz Pörp #377 üzenetére

    Drone-ok szkillekkel és Drone link augmentor moddal ki tudnak menni 80km+-ra. És inkább a nagyobb hajókhoz fontosak, de még a Drake-nél is igen hatékonyan besegítenek a kisebb hajók gyilkolászásába. 5xHobgoblin II=99 dps max szkillekkel. Az azért nem elhanyagolható egy Drake-nél, ami jobb napjain is max 300 körüli/feletti dps-t (HML és nem HAM fit, az teljesen más) ér el még t2 fegyverrel/lőszerrel is.

    Ollie, az az omni Drake elég problémásan bánna el az "Enemies abound 5/5"-el szerintem. Ha végig is nyomatod az időzített spawnokat időre, és "csak" a 6 darab Republic Fleet Darkana (BS) marad a végére, akkor is meglehetősen fájdalmas lesz őket kinyírni, ugyanis én BS-el ~550 dps-el is elvoltam velük egy ideig. Nem is az a gond, hogy erős fájdalmakat okoznak (főleg EM, így érdemes elugrani egy refitre) ;) hanem 400 dps alatt nem igazán akar a tankjuk elfogyni. Sőt egyes információk szerint remote shield reppelik egymást.

    [ Szerkesztve ]

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz Pörp #377 üzenetére

    A drone-ok hatótávját csak skillekkel ki lehet tolni 60km-ig*, és azért kellenek, mert amíg te elvagy a nagy ellenfelekkel, addig a drónjaid leszedik a kicsiket, így egy csomó időt nyersz. Na meg az elite fregate-okat (amik webelnek meg scrambléznak lvl4 küldikben) lőheted ítéletnapig, ha nincsenek jó skilleid.

    *plusz ott van még a drone link augmentor, ami +20km-et ad a távhoz

    (#378) Hugo85: az Enemies Abound egy külön eset, oda nyilván nem Drake-el megyek. Bár ami azt illeti semmivel, mert nem akarom még jobban elszúrni a gallente standingomat. :)

    (#379) bozont: gondolom a weboldalon próbálsz belépni. Ilyen akkor van, ha másik IP-ről próbálsz belépni az accountodba, mint amilyennel előzőleg be voltál lépve. Ezt a problémát megoldhatod azzal, ha a játékban létrehozol egy karaktert, majd beírod a nevét a weboldalon.

    [ Szerkesztve ]

    ***

Új hozzászólás Aktív témák