Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LouiS22

    veterán

    válasz rum-cajsz #381 üzenetére

    Kb ennyit, de érdekesnek tűnik. Mondjuk csak ezért ott számlát nyitni szvsz luxus. Egyébként jópofa bank, és nagyon tolják a digitális dolgokat.

    Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

  • Andralin

    aktív tag

    válasz rum-cajsz #381 üzenetére

    Ezer hála az infóért!!!

    Ma beszéltem az OTP-vel és a Telekommal is, mindkét helyen azt mondták, hogy fogalmuk sincs, mikor fog újraindulni a Mobiltárca igénylésének lehetősége. :W "Nagy valószínűség szerint" csak ideiglenes a szünet és el fog majd indulni, de hogy mikor azt nem tudják.

    Közben már nézegettem a Gránitbankos számlákat és a Gránitpay lehetőségét, nagyon erősen fontolgatom, hogy nyitok náluk számlák amint beindul ez a Gránitpay!
    Az OTP-s számlámat meg megszüntetem a francba, ha meg ennyire inkompetens társaság, hogy két hónapja nem tudják visszaállítani az igénylés lehetőségét és még csak körülbelüli időpontot sem tudnak mondani, hogy mikor lesz belőle valami! :(((

    Eddig egyedül voltak az egész országban ezzel a szolgáltatásukkal, megtehették, hogy hónapokig vakarásszák a töküket, ne állítsák vissza, de hopp, megjelent a konkurencia, most már verseny van, hát így jártak! Ha bénák valamit szolgáltatni, megy az ügyfél máshová! :((

    [ Szerkesztve ]

  • Zugi

    aktív tag

    válasz rum-cajsz #381 üzenetére

    Mától működik a Gránit banknál az NFC-s mobilfizetés, ma már 4 fizetésem volt vele és szuper!

    https://granitbank.hu/granitpay

    Mindenképpen gratulálok a Gránit banknak, mert épp pár hete néztem utána a neten, hogy mi a helyzet a NFC-s mobilos fizetési lehetőséggel a hazai bankok körében, de lehangoló volt a körkép. Gyakorlatilag elmondható, hogy egyik bank sem mozdult rá, évek óta csak cikkeztek róla, hogy majd bevezetik, meg tervezik, és elég kacifántosan, bevonva mobilszolgáltatókat, mint pl. NFC-s SIM kártya és hasonlók. Végül csak az OTP-nél volt valami próbálkozás, viszont ott is a mobilszolgáltatókkal összhangban lehetett volna csak használnom, és épp a saját mobilszolgáltatóm (Telenor) hiányzott a listából, így elhesegettem a gondolatot, hogy mostanában lesz ilyenre alkalmam. Emiatt biztosan nem váltottam volna mobilszolgáltatót és számlát sem nyitottam volna az OTP-nél, pedig évekkel ezelőtt direkt amiatt nyitottam náluk számlát, mert idehaza elsők voltak a paypass-os bankkártya bevezetésében.

    De hát azóta már sok víz lefolyt a Dunán, rég megszüntettem náluk a számlám és nem reklám miatt írom, de akkoriban évekkel ezelőtt pont egy számomra legjobb konstrukciójú, olcsó fenntartású, mégis relatíve magas kamatot fizető folyószámlát nyújtó bankot kerestem, akkor leltem a Gránit bankra. Tetszett bennük az informatikára helyezett hangsúlyuk, ahol bankfiókok nélküli ügyintézésre gyúrtak rá már akkor is.

    És most pedig számomra nem várt módon, pont ők, nem a többi nagy multi nagybank, hanem egy továbbra is kis, hazai bank húzott egy ilyen merészet és okosat, és alkotta meg ezt a NFC-s fizetési rendszerét úgy, hogy kiiktatott minden más bonyolító tényezőt, előjött ezzel a zseniális megoldással, amihez tényleg nem kell más csak az applikációjukat letölteni (egyelőre androidos készülékre) és megy mint a karikacsapás.

Új hozzászólás Aktív témák