Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz AtHoS #2885 üzenetére

    A Titan Quest készítői csinálták. Bár megvan, de még nem próbáltam ki (mindennapos, ha 1500+ játék van a Steam accounton...).

    Mondjuk lehet, hogy akkor ma meg is nézem, hogy milyen.

    [ Szerkesztve ]

    ***

  • zsotesz81

    senior tag

    válasz AtHoS #2885 üzenetére

    Nekem annyira nem tetszik, szerintem kevés a kaszt és nincsenek szerintem jól kiegyensúlyozva mint a TQ-ban volt. Olyan igazi varázsló kaszt kb. egy db van. Nem érzem azt a nagy változatosságot a különböző karakterekben mint ami volt a TQ-ban. De lehet csak én öregszem és már másak az igényeim :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • wesker24

    senior tag

    válasz AtHoS #2885 üzenetére

    Én volnék az ! :DDD

    Grim Dawn erősen Év játéka lesz ebben az évben ha kijön Év végén a full release.

    És sokkal jobb mint a Titan Quest volt minden tekintetben.

    Eddig csak 120 órám van benne és ez csak 1 karakter és még van legalább 15 féle varáció ami közül választhatsz.

    Ugye alapból csak 4 Class volt (Soldier, Occultist, Demolitionist, Nightblade)

    Ehhez jött egy újabb Class az Arcanist ami Pure Mage karakter és a következö major Update-ben jön
    egy újabb Class a Shaman character class.

    Annyi újdonság van benne hogy a Titan Questben a fele nem volt meg.

    Már játszható full 3 Chapter ami iszonyatosan hosszú van benne Faction System ahol választhatsz kinek az oldalára állsz és ugye a választott frakció adja a temérdek Bounty Questet.

    Van bent egy Nemesis Boss system ez egy fajta Ultimate Boss aki véletlenszerűen tűnik fel a térképen állandoan rád vadászik nagyon erös Monster szinte sebezhetetlen de ha egyszer sikerül valaha is legyőzni akkor Legendary cuccokat kapsz tőle.

    5 nehézségi fokozat lesz elérhető és ugye mondanom se kell hogy már Veteran fokozaton nagyon nehéz a játék. ( Normal, Veteran, Nightmare, Ultimate) és csak Mazoischtáknak Hardcore).

    Van benne Crafting System több mint 200 recepttel amiböl nagyon jó cuccokat lehet craftolni csak a megfelelö nyersanyag kell hozzá és egy temérdek gold.

    A Skill system és jelentős változáson ment át mert ugyanis egyes skilleknek vannak további újabb al skilljei

    Ott van még a Constituition System is egy fajta health regenaration system ami vissza tölti az életed egy részét.

    Jelenleg kitolták a max szint limitet lvl 50-re és ugye a végleges játékban lvl 75 lesz a max szint.

    És ugye most vagyok lvl 50 és már 10 szinttel magasabb szörnyekkel jönnek ellenem.

    Ott van még a több emeletes Steps of torment Challenge Dungeon szintén csak mazoischtáknak.

    A Grim Dawn mapja óriási olyan nagy XXXXL-es mapok vannak benne hogy csak na rengeteg easter egg rengeteg secret area secret dungeon van benn ami nincs a térképen.

    Csak egy Dungeon kipucolása 1,5-2 óra és ez csak egy dungeon a sok közül olyan óriási térképje van hogy több mint fél órába tellene ha elmennél A-ból B-be és még csak nem is néztél szét seholsem.

    A következő Major Update-ben jön a Final Chapter 4 és már a Chapter 3 olyan volt hogy ihaj kezd egyre durvábban nehezedni a játék lassan 3,5 éve csinálják ott voltam az Alpha release-nél és a Beta Release-nél hát a régi és a mostani különbség ég és föld és még csak be sem fejezeték a játékot, minden egyes Major Update-el új dolgot tesznek a játékba.

    Rengeteg Unique Loot van benne vannak benne Unique relic receptek is , van benne Kétkezes harc rendszer is minden féle fajtából.

    Jelenleg egy full maxos lvl 50-es Pyromancer-em van (Occultist+ Demolitionist) aki tükön ülve várja hogy jöjjön a Chapter 4 !

    És ugye ott van még a Multiplayer is ahol együtt lehet menni questeket csinálni lehet egymással tradelni cuccokat mindenkinek saját personal Lootja van nincs olyan hogy elveszem mástól a Lootot mert nekem jobban kell.

    [ Szerkesztve ]

    I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

Új hozzászólás Aktív témák