Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ayo

    addikt

    válasz Crytek #131380 üzenetére

    engem pl. MK11 Aftermath-tel se tudtak megvenni, pedig abban közel 500 órám van. 40 euró 4 karakter és story kieg..... :B bőven elvagyok a sima verzióval és sztem max 5 euróért fogom megvenni csak addigra lehet már nem érdekel. igazából ez a vége a lényeges, hogy sokszor már azért se veszem ezeket, mert amire jó ár lenne, addigra eljutok oda hogy újratelepíteni sincs kedvem és inkább veszek vmi mást.

    http://jateknaplo.blog.hu

  • ZsZso

    Közösségépítő

    válasz Crytek #131380 üzenetére

    "Sajnos ma már egy alap game semmit nem ér."
    Én pont nem értek vele egyet. A Shadow of War egy nagyon jó példa rá. Van alapból benne rengeteg óra, ami ugyan szórakoztató, de elég sok az ismétlés. Aztán jönnek a DLC -k, amik vagy a kopipésztelés fokozása vagy egy külön sztori, amit pont nincs kedvem végigtolni, Szóval én pl. pont sajnálom, hogy nem a sima SoW -t aktiváltam be, hanem helyette a fullost, mert a DLCkhez már nem volt túl sok kedvem. Ha meg abbahagyom a játékot, akkor a büdös életben nem térek rá vissza, szóval bármit csinálok valahol szopó lesz.

    Tömb Radírból pont nem szerettem volna még a játék végén 3 másik tombot végigvinni és nem is hiányzott. Multizni nem szoktam, úgyhogy így megfelelő volt nekem az alap is. Kaptam egy kerek sztorit, amit tudtam megcsináltam és nekem ennyi elég is volt.

    Viszont jó ellenpélda a fentiekre az AC Origins, ahol a DLCk jól sikerültek. Bele volt építve a sztoriba, igazán jó szórakozás volt, valóban kár lett volna kihagyni. Sőt, még jobb a Witcher 3!

    Amúgy azzal védekezek általában az ellen, hogy a DLCkre túlságosan fenjem a fogaim, hogy konkrétan letojom, hogy milyen DLCk vannak hozzá. Nem járok utánuk, így nem tudom mit veszítek. Időm úgyis kevesebb mint amennyi játékom van ezért win-win szitu.
    Aztán ha a játék végén, amikor már több 10 órám belement és véletlen még mindig hiányérzetem van, akkor még lehet mindig kevsebb lóvét vesztek az adott cím kibővítésével mint amennyit azzal buknék, ha mindegyiknél arra törekszem, hogy teljest vegyek belőlük. (teszem hozzá csendben, hogy ilyenre még nem nagyon volt példa)

    Aztán megint van kakukktojás, mert soha semmi se fekete-fehér. Az Euro Truck Simulator 2 az a játék, ahol a DLC-kre egyesével is költök, de ott is csak a mapokra, amik inkább expansionök mintsem "szimpla DLCk" (ha érted mire gondolok).

    TL;DR;
    Szóval a lényeg az, hogy szerintem nem minden játékból érdemes fullost venni. Ha alapod van, de nem tudod mit vesztettél a DLC -k hiányával, akkor megint fogsz kardodba dőlni.
    De persze azt is megértem, ha nem így gondolod ... pár éve még én is a Te véleményeden voltam. :K

    armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Új hozzászólás Aktív témák