Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz ZsZso #128963 üzenetére

    Olvasom én is, csak nem értem... kapható volt vagy 3 helyen hasonló áron a játék, és az egyik bolt visszavonja valaki(k)nél? Mármint milyen alapon? Nem az adott bolt árazta el, gondolom, mert akkora véletlen nincs, hogy egy időben több bolt is elárazza ugyanazt.
    Ha meg kiadói döntés volt, akkor nem elárazás, akkor mi a visszavonás?
    Egyikőjükben sincs annyi, hogy ide átfáradva elmélkedjenek.

  • FunPro

    senior tag

    válasz ZsZso #128963 üzenetére

    Ez is szerintem nézőpont kérdése.

    Attól függ, ki miért látogatja a bestbuy topicot.

    Magamból kiindulva, amelyik játék érdekel, azt nagyjából követem. Innentől azokkal kapcsolatban nehezen fogsz újat mutatni jóáras téren. Esetleg valamilyen eldugott oldalt, amiről nem tudok.

    Szóval én inkább a számomra ismeretlen, jóáras tartalmakra vadászom. És ezeknél pl. nagy segítség tud lenni a közösség véleménye, ami kiegészíti a kifejezetten jónak számító árat.

    Az elég életszerűtlennek tűnik, hogy az akció ott van ON-ban, a rá érkező reakciók, pedig itt.

    Más:

    Ami most megy kulcsos nem azért érdekes, hogy kinek mikor szedik le.

    Ami érdekessé teszi:

    Valaki beírt egy dealt, amit vagy becumizik aki megveszi, vagy nem. Semmivel nem különb dolog, mintha egy CDKEYS dealt linkelt volna be. Vagyis annyi van, hogyha itt nincs veszteni való, mert legrosszabb esetben is visszakapja a pénzét 7 napon bellül.

    Az erről folyó diszkurzus azért jobb ha ott van, mertha egy arra járó szerencsétlen éppen belefut, az valószínüleg nemfogja felcsapni az offtopicot is a deal-el kapcsolatban, szimplán megveszi, mert miért ne. És amint írtam, ezzel még nincs is gond, de amikor már ezt a kétes kulcsot valaki elkezdi árulni, abból valakinek szép kis kára származhat.

    Erre minél nyomatékosabban fel kell hívni a figyelmet.

    Ez a mikor szedik le... már csak a folyamat hozománya, de ez is érdekes lehet annak, aki véletlenül belebotlott a deal-be.

    (Amint látható, még mindig van olyan oldal ahol él a deal, szóval egyáltalán nem fölösleges beszélni róla.)

    [ Szerkesztve ]

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák