Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz tomsolo #125556 üzenetére

    Én a Wii U-mmal vagyok úgy, hogy eszemben sincs Switch-re váltani róla, minden Wii cuccal kompatibilis + ami Switch-en úgymond húzócím az Wii U-ról lett átportolva, virtuális konzol ugyanúgy van rá, szóval a Switch nekem elég nagy hit and miss, Úgy látom a Switch másról sem szól csak rohadt drágán kiadják rá az ezeréves indie címeket amik nagy része tényleg bundliból szökött.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • ayo

    addikt

    válasz tomsolo #125556 üzenetére

    na ez lemaradt tegnap sorry:
    Neked sztem nincs miért, ahogy kiveszem. Igazából a konzol adta lehetőség miatt veszik a legtöbben és nem az exkluzív játékok miatt. ha téged a hibrid téma nem villanyoz fel és van mondjuk más konzolod v PC-d, akkor sztem full felejtős. Én bírom a témát, meg gyűjtöm is a fizikai dolgokat és az már nekem eleve izgalmas, hogy meg tudok venni cartridge-en kedvenc címeket plusz hogy bármilyen helyzetben tudok játszani velük, ha ezek nem lennének, akkor megint sírna a szemem, mint a U idején.

    A számok alapján viszont látszik, hogy sok embert érdekel a dolog, mivel most csak a Nintendónak van ilyen konzolja. Ezért is jön rá ennyi régi cucc is, indie, meg thirdparty és Wii U portok, mert az előző gen full bukás volt és nem jött ki rá semmi plusz a minőségi játékok meg jók voltak U-n, csak hát senki se játszott vele, tehát van most mit behozni -portolt játékok is amúgy 25-50%-kal jobban mennek most.
    Szerintem 1-2 év kell még, hogy akár neked is megérje, de ez nekem is egy gond, hogy a Nintendo nem nagyon erőlteti meg magát és elvan az indie / thirdparty címekkel.

    ja és a The Hong Kong Massacre nagyon jó cucc, én is vártam már, majd nyári sale-ben lehet ránézek.

    http://jateknaplo.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák