Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBear

    senior tag

    válasz atala #8217 üzenetére

    Megtaláltam az állítási lehetőséget, de végigjátszogatva mindent sem tökéletes. Valahogy nem áll össze tökéletesen keret nélkülire, mintha elcsúszna a nyomat.
    De a pont az I-re az volt ma, hogy többféle papír esetén is fotóknál feltűnt, hogy a nyomat elején kis csúszásnyom vagy mi van a papír közepénél. Mintha behúzáskor a görgő nyomot hagyna. Ok, nem eredeti Epson papír, de könyörgöm, ugyanazeket használtam Canonhoz probléma nélkül. Ott csak a legbrutálabb 300g feletti papíroknál fordult elő, hogy az alsó tálcából nem tudta felvenni a papírt, elcsúszott rajta. De felülről simán ment.

    A nem eredeti tinta mítoszban nem hiszek. Szinte soha nem használtam eredeti tintát, soha nem volt problémám. Nem tűntek el a nyomatok, szépek és élénkek voltak, ráadásul előfordult, hogy adott nyomtató állt vagy egy évet a nem eredeti tintákkal, de simán használatba lehetett venni. Max egy kis melegvizes öblítés a fejnek és kész. Mondjuk eddig Canon nyomtatókat használtam, most volt ez a kitérő, de úgy látszik ez nem is jött be.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák