Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tigipuf

    senior tag

    válasz Bitlisz #7456 üzenetére

    Hát nem is tudom,még csak most ismerkedek a lappal,(teljes konfig csere volt intelrő)lelég sok Blurayrip szaggat vele,lehet ,hogy nagyon levettem az órajeleket,feszültségeket a biosban :F .Be kellene lőnöm,de még nem volt időm rá,hogy jobban körbejárjam ezt a tipust,tudom van topikja,4850-es után azért furcsa,hogy néhány film akadozik,de gondolom,függ a kódolástól is,mert például a resident evil 720p-s mkv-ja meg simán szalad rajta.egyébbként a hangot szépen viszi lcd-re hdmi-n.
    A killa sample szabványos?,mivel nem bírtam belőni az mpchc-t,nem mükszik a dxva ,83%-t rak a procira :U (phenom x3 8450).
    Azért gondoltam kis passzív kártya beszerzésére,mert pl:az 5000-es sorozat állítólag nem nagy étvágyú,viszont az nvidiát meg nagyon dicsérik a cuda,stb... miatt.
    Tehát ha nem okozna nagy fogyasztásnövekedést végül is melyik kártyát ajánlanád(a legújabb hangszabványok átvitele nem annyira fontos,mivel gondolom,egy komoly erősítő nélkül nem sok értelme van a funkciónak (legalább is számomra pillanatnyilag),elég a sima ac3,netalán dts.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

Új hozzászólás Aktív témák