Új hozzászólás Aktív témák

  • PihentAgyMan

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nekem az első gépen Enterprise 128 volt(apám hozta el simsonon, 200km-re volt a gép eladó 10000ft-ért vettük:))), mikor betöltöttem a demókazettát, teljesen letaglóztam a grafikától:DD Valami brutális volt akkor...
    Kinek van még meg az eredeti enterprise 128 demo kazetta?:)
    Emlékszem a gépen lévő joy hamar kinyekkant, mindig azt kellett javítgatnom:)
    Amúgy nagyon tetszett, állandóan rajzolgattam vele, de most még egy vonalat sem ''húznék'' rajta annyira körülményes.
    Egyszer gondoltam egy nagyot és szétkaptam, csináltam belőle egy kukakicipelő masinát:)(12voltos akkurol ment,minden csütörtökön kivitte a kukát és behozta...)a hangkimenetről vezéreltem a kiskocsit a nagyon cool progimmal:)), magas/mély hang jobbra ill balra,magnórelék előre/hátra + ha akadályba ütközött a progi kikerülte a tárgyat, szal mind1 jó volt ez a kis gép, sok mindenre lehetett használni.Régebben valahogy azt akartam megcsinálni, hogy télen ha reggel kell mennünk valahová indítsa el az autót amíg elég meleg nem lesz bent,utáltam hideg kocsiban utazni...Szal jó hülye voltam:)Ezek kb 12 éve voltak kb...Nem értettem semmihez...

    pihi

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák