Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dangerzone

    addikt

    Hmm. Én is kipróbáltam ezt az Empire Earth 3-at. Már nagyon vártam hogy megjelenjen. Az előző két résszel is játszottam. Az első rész számomra nagy újdonság volt mindenben. A második rész sem volt rossz, bár a grafikán javíthattak volna. Na meg még azt találtam furcsának, hogy az íjász kilövi a tankjaimat..Na mindegy...Ettől még egész jó volt. NA DE EZ A 3. RÉSZ? Hát mi a sz*r ez? Te úr isten...A grafika egy nagy rakás f*s. Egyszerűen ocsmány... A gépigény meg persze hatalmas.. Na a játékmenet pedig...Kampány nincs, csak ilyen "foglald el az egész földet" . Nyersanyag van 2 féle: (pedig azt szerettem eddig eben a játéksorozatban, hogy nagy hangsúlyt helyez a gazdaságra). Légi egységek meg külön csak helikopterek vannak, meg vmi robot izé a végén. Bombázók kifejlesztése esetén azokat irányítani nem lehet ,csak bombatámadást kérni. Emellett gyalogos egység is csak egy van a jövő korban. Nagyon egyszerű az egész...Nagyanyám kezelni tudná...A játék bugjairól meg ne is beszéljünk...Mert estig sorolhatnám. Na azon meg olyat röhögtem, hogy kijött a játék, aztán rá pár napra mát jött a patch...Szánalmas...

Új hozzászólás Aktív témák