Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frame>24

    addikt

    válasz MaTTeS #16 üzenetére

    Így van. :(

    Nemrég én is föltettem a demo-t. Grafikát feltoltam max-ra, erre 10-15 fps (fraps). Jó, shader lebutít mediumra-->35-45 fps... Jó, elkezdek játszani (skirmish). Kapok ilyen 2. vh-s katonákat kezdésnek + engineert. Barrack + bányászhelyek felhúz. Épít katonát, csak rifleman-eket lehet (2. vh-s kinézet), e mellé ki lehet kutatni vmi 18.századi kinézetű rakétás egységet...(miaf...?! a kettő hogy jön egymáshoz?) Ugyanígy tank factoryból lehet 1. vh-s tankot felfogadni, siege workshopból pedig alapban vmi mordályszerű ágyút, (ilyen cirádákkal díszítettett, megen ~2 századdal előbbi stílus) Legjobb: építek repülőtér, ott kikutatható antitank helicopter, (helikopter, baz, hol vót az az 1. és 2. vh körül??!) + vmi fantázia-szülte bombázó - ezeket nem tudom tört. korhoz kötni)
    Nem értem, NEM értem, mit összekevertek mindent, rémület. (ja, itt a demo-ban csak "modern" kor volt választható kezdésnek és "future" a végnek...)
    AI = botrány. graf nem messze nem olyan szép, mint amilyen konfogot kérnek alá.
    Az egész olyan bután meseszerű.

    Asszem ezt bebuktam. :D

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Új hozzászólás Aktív témák