Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    2 év után vágtak ki progmatról. nem lett meg a 30 kreditem :O 26-27 volt. mindegy, felvettek prog-info-ra.

    mdk! lelkileg légy nagyon erős, bev mat előadásra olvasnivaló nélkül ne menj be! Járai valami eszméletlen unalmasan tartja az órákat. felolvassa a saját fóliáját :U

    lin.alg-ot nagyon szerettem, ha szereted az n dimenziós vektortereket, akkor az jó. ha nem, akkor vagy gyorsan megérted és megszereted vagy bajaid lesznek. nem bonyolult igazándiból, de egyszer nagyon meg kell érteni...

    bev prog: haverjaim előtt nem szidom, mert ők vmiért istenítik Fóthi-t, de szerintem ennél kevés értelmetlenebb tárgy van.

    számítógépek felépítése: nem tudom, mióta foglalkozol hardware-rel, de ha beülsz egy ilyen előadásra, az eddig szerzett tudásodat féltve őrzött helyre rakd el, nehogy az anyar megfertőzze... érdekes körülmények között mentem át UV-n... mindegy

    egyelőre ennyi :)

    amúgy grat a felvételihez.

    gólyatáborban voltál?

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

  • anulu

    félisten

    válasz mdk01 #42 üzenetére

    :))

    kár, h nem voltál, piszok jó volt! :D

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Új hozzászólás Aktív témák