Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcs

    őstag

    en mondjuk jol erzem magam a szakon, es eddig hozom a mintatantervet. kicsit tenyleg erdekes a szak abbol a szempontbol, hogy aki ugyesen csinalja elvegezheti ugy hogy a vegen nem tud programozni, de ez csak egyentol fugg

    sok embert kiszornak, ez is igaz. anal 1bol ugy tudom ketszer van ea a legnagyobb teremben, 5on meg mar szellosen vagyunk a feleakkoraban is :) sajnos minden egyetemnek ezt kell csinalnia, mert darabra kapjak a tamogatast, de vegulis az egyetemi teljesitmeny ugyis jobban jellemzi az ember kepessegeit, mint az egy-ket dolgozattal elert felveteli pontszam.

    mar elso felevtol gyakorlatilag rad van bizva mit veszel fol es ere erdemes is nagyon odafigyelni. azonos targy gyakjai kozt is akadnak kulonbsegek, ezert erdemes 1 kicsit informalodni, bar nem olyan nagy mertekuek, pl dos assembly vs linux assembly, stb. van par gyakvezer akit erdemes elkerulni, de az mindenutt akad, meg van par eloado akin latszik hogy nagy koponya csak az eloadasa unalmas vagy nehezen kovetheto.

    fothi meg a bevprogja szvsz egyaltalan nem veszes, ertelme is lenne csak ez igy elegge alapszintu meg, van hova fejlodnie a teruletnek. vannak alkalmazasok ahol a program helyessege nagysagrendekkel fontosabb a koltsegeinel vagy a hatekonysaganal. bar az teny hogy a szekvencia levezetesi szabalyaval (:DDD) meg igy nem fogsz atomeromuvet vezerelni, azert szerintem hasznos _bevezetes_.

    (egyebkent szvsz a tarstud cuccokkal en meg sokat fogok szivni, pedig csak 6 kredit. tudom hogy kocka vagyok meg minden de egyszeruen nem bir raalni az agyam. vmek heten is hallgatom zenon agymeneseit, az jutott eszembe jobban jartunk volna ha keres egy szimpatikus kecsket es...)

Új hozzászólás Aktív témák