Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz #56573440 #117 üzenetére

    ne csak a személyautókat nézd, az csak egy üzletág. Van aki szerint az akku-erőmű ágazat sokszorosan túl fogja szárnyalni a többi üzletágukat. A napelem is jól mehet. A teherautós rész is nagyon ígéretes.

    Aztán ott van még mellette az AI is. Erről viszonylag keveset tudunk, csak az előadásokból látni valamit. És az a valami elég durva. Nem is a robotemberről beszélek, az még a jövő zenéje. A saját tervezésű "dojo" hardver [link] [link] , amivel tanítják az önvezető ai-t az nagyon durva. Az a szimulátor, amiben tanítják, az is durva. Nem tudok mondani más céget, aki ilyen hardvert kifejlesztett volna pár év alatt.

    A tőzsde meg ilyen, a jövőbeli eredményeket előlegezi meg. Az utóbbi időben kicsit többet követtem, hogy mi megy a tesla részvények körül, mert párat vettem én is. Az a meggyőződésem, hogy ez a mindennapos média szenzáció a daytraderek műve. Azért dobálnak mindenféle hamis [link] vagy féligaz híreket a köztudatba, mert ettől folyamatosan hullámzik az árfolyam, de mindig felmegy utána.

    Óriási mennyiségű a napi tesla részvény adás-vétel. A bepalizott, összeomlást elhivő emberek eladnak részvényeket, lejjebb megy az árfolyam, a manipulátor daytraderek degeszre keresik magukat a hullámokon. Nem értem, hogy nem büntették meg még a cnbc-t a tőzsde manipulálása miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák