Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz [HUN]NIMROD #46955 üzenetére

    Én is tegnap szembesültem vele. A tűzijáték flakal "megsebeztem" a társamat és 100 credit vérdíjat kaptam + 200 credit finet és persze wanted lettem. Elugrottam a legközelebbi IF-hez, ahol kifizettem az összes büntit. Patyolat tiszta lettem, de a transactions fülön ottmaradt a 100 credit bounty. Visszamentem az adott frakcióhoz, hogy náluk lerendezzem a dolgot.Megkaptam a leszállási engedélyt és majdnem sikerült is, de az utolsó pár centinél visszavonták az engedélyemet és elkezdtek lőni. Okés, kezdtem unni a dolgot, hagytam magam kilőni. Ahogy kell, egy börtönhajón keltem, de a saját hajómban. Megnyitottam a transactions panelt és még mindig ott virított a 100 cr vérdíj. Maradt a jolly joker, azaz a log/log. Belépésnél már a börtöncellában keltem, de a hajóm is ott volt a hangárban csak nem élt a beszállás. Ja és a 100 creditem is megvolt :D Itt elszakadt a cérna és kiléptem. Pár óra múlva visszaléptem és végre eltűnt a vérdíj. A hajómba is be tudtam szállni és elrepültem a naplementébe.... Ennyi a story és azóta se tudom, hogy pontosan mi és miért történt, de azt bizton állíthatom, hogy az Ody még mindig bugos egy "hangyányit" :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák