Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz duvi #34874 üzenetére

    óóóó :W köszi :R

    Egyszer már nekifutottam, hogy beállítom, de annyira össze van kutyulva a controls menu, hogy kitalálni se lehetett volna rosszabbat. Mindig azt nem találom, amit keresek. Kicsit ilyen.. brrr nem az én agyműködésemnek való. Én külön vettem volna, hogy SRV. Aztán ha az SRV lövegtorony gombjai között van olyan, ami akkor is éles, ha alsó nézetben vagy, akkor odaírtam volna zárójelben, hogy figyelem ez hatással lehet erre és erre.
    Ez így, hogy külön gyorsítás meg célzás és akkor almenük és akkor keresd ki, Jéééézusom. Értem hogy így aztán mindent be lehet állítani csak annyira kocka, hogy kééész vagyok tőle

  • bot1978

    senior tag

    válasz duvi #34874 üzenetére

    Kénytelen voltam az SRV-ben a kanyarodást a joy csavarására állítani, különben lövegtorony nézetben nem tudtam kanyarodni, csak előre-hátra menni.

    Ez érthető lenne, ha a lövegtorony mozogna menet közben is, mert azt a joy x-y tengelyére tettem, tehát a löveg torony jobbra-balra ugyanaz lenne, mint a kormányzott kerék jobbra-balra, na de a torony meg csak akkor mozog ha megállok. :F Nem sikerült felfognom.

    Mindegy rátettem a csavarásra a kormányzott kereket, így ok. Tudok kanyarodni lövegtorony nézetben is, csak kényelmetlenebb,mert így meg alsó nézetben is a csavarással kanyarodik. :C
    Ezt az olcsó hotas-t meg alig lehet csavarni.

    Az ember próbálgatná mi hogy kényelmes, de ebben a menuben mire minden gombot kikeresek, hát valamit inni kell előtte.

    A másik joy-om (amit árulok) jó lenne, mert azt jobban lehet csavarni, de ahhoz meg gázkar nincs :DDD

    Na, mindegy egyszer csak megszokom. Kééész vagyok, controls menu, ennyi voltam

Új hozzászólás Aktív témák