Új hozzászólás Aktív témák

  • Cooper911

    senior tag

    válasz pcnet #37279 üzenetére

    "Miért is kell annyira szeretnünk a Karitot?"
    Nem kell. Ez is csak egy hajó, van akinek bejön van akinek nem.
    Én is A-s fittel kimentem kipróbálni aztán csak hümmögtem, hogy ennél még a tuning Python is keményebb és jobban is fordul.
    Aztán megtuningoltam. Pont tegnap végeztem vele, kimentem hazRES-be. Háát... Anaconda, Deadly python, deadly FAS, és minden más aminek nekimentem igen hamar elkopott. A teszt kedvéért csak 2 pötty volt a pajzson (néhány ramolást kivéve) és még igy sem ment 40% alá. Ez persze a guardian shield boostereknek is köszönhető. Szóval szerintem elég durva hajó. Ha szembe fordulsz az ellennel elég kicsi a felület amit lőni tud.

    Íme a tunning amit ráraktam:
    PP Armoured ez pont ad annyi pluszt ami az MC fitthez kell, hűvösebb és védetteb mint az overcharged
    PD ide beraktam egy guardian PD-t ez egy charge enached PD kicsit gyengébb mintha te tuningolsz egyet de ad 4% powert.
    Thruster Dirty 500+ boostos végsebesség. Így már remekül fordul.
    A Multicanonok overcarge-osak a szokásos spec effectekkel: Corrosive Shell, Incendiary Rounds, a nagyokon pedig Oversized.
    A Shield még nincs tuningolva, majd jön rá egy reinforced tuning amit még elbir az erőmű.
    A szabad optional helyeken van egy SCB a többi meg guardian shield booster.

    Shield boostert nem kellett használnom tegnap, de boost és lövés közben kipróbáltam 160 fokra ment fel és viszonylag hamar visszahült.

    [Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

Új hozzászólás Aktív témák